EPL — Man City vs Arsenal odds 2.15 / 3.40 / 3.20 — Sabtu ini! Liga Super Malaysia — Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC LIVE sekarang Rebate bola sepak 1% harian — menang atau kalah tetap dapat Liga Champions — Real Madrid vs Bayern Munich odds ditingkatkan malam ini Hairul A. menang pertaruhan EPL RM 12,400 — Kuala Lumpur Piala FA Malaysia — Pusingan Separuh Akhir LIVE di alpha66 xyz EPL — Man City vs Arsenal odds 2.15 / 3.40 / 3.20 — Sabtu ini! Liga Super Malaysia — Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC LIVE sekarang Rebate bola sepak 1% harian — menang atau kalah tetap dapat Liga Champions — Real Madrid vs Bayern Munich odds ditingkatkan malam ini Hairul A. menang pertaruhan EPL RM 12,400 — Kuala Lumpur Piala FA Malaysia — Pusingan Separuh Akhir LIVE di alpha66 xyz
Platform Pertaruhan Bola Sepak Malaysia Terbaik

Bola Sepak Alpha66 XYZ – Pertaruhan EPL, Liga Super Malaysia & Lebih 100 Liga Dunia

Di alpha66 xyz, semangat bola sepak Malaysia berpadu dengan pengalaman pertaruhan yang sebenar-benarnya. Dari perlawanan Liga Super hujung minggu hingga malam-malam EPL yang mendebarkan, kami sediakan odds terbaik, pasaran terlengkap, dan in-play betting yang buat jantung anda berdegup lebih kencang.

100+
Liga Dunia
500+
Pasaran/Perlawanan
1%
Rebate Harian
24/7
In-Play Live
alpha66 xyz

Perlawanan & Odds Terkini – Alpha66 XYZ

Odds dikemas kini secara masa nyata — bertaruh sebelum atau semasa perlawanan berlangsung

Semua Liga
EPL
Liga Super MY
Liga Champions
La Liga
Piala FA Malaysia
UEFA Liga Champions — QF 2nd Leg Malam Ini
🇪🇸
Real Madrid
vs
21:00
🇩🇪
Bayern Munich
Real Madrid1.88
Seri3.75
Bayern4.10
EPL — Gameweek 32 Sabtu 22:30
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Liverpool
vs
22:30
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Chelsea
Liverpool1.75
Seri3.90
Chelsea4.50
Liga Super Malaysia — Pusingan 18 Ahad 20:45
🇲🇾
Kedah FC
vs
20:45
🇲🇾
Penang FC
Kedah2.20
Seri3.10
Penang3.60
La Liga — Giornata 30 Ahad 00:00
🇪🇸
Barcelona
vs
00:00
🇪🇸
Atletico Madrid
Barcelona1.95
Seri3.50
Atletico4.00
Piala FA Malaysia — Separuh Akhir Rabu 20:30
🇲🇾
Sabah FC
vs
20:30
🇲🇾
Perak FC
Sabah2.45
Seri3.05
Perak3.00
EPL — Gameweek 32 Isnin 03:00
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Man United
vs
03:00
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Tottenham
Man Utd2.60
Seri3.30
Spurs2.80
Liga Super Malaysia — Pusingan 18 Sabtu 19:00
🇲🇾
Terengganu FC
vs
19:00
🇲🇾
Kuala Lumpur City FC
TFC2.10
Seri3.20
KLCF3.80

* Odds dipaparkan adalah anggaran dan dikemas kini secara berkala. Daftar untuk melihat odds masa nyata penuh dan bertaruh.

Slip Taruhan

Cara Kerja Slip Taruhan Alpha66 XYZ

Contoh Slip Taruhan
EPL — Man City vs Arsenal
Man City Menang (1X2)
Odds: 2.15
Liga Super — JDT vs Selangor
JDT Menang & Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol
Odds: 3.10
Liga Champions — Real Madrid vs Bayern
Melebihi 2.5 Gol
Odds: 1.80
Jumlah Odds (Parlay 3):12.00
Jumlah Taruhan:RM 100
Potensi Kemenangan:RM 1,200
Daftar & Letak Taruhan

* Ini adalah contoh slip taruhan untuk tujuan ilustrasi sahaja. Odds sebenar berbeza semasa pertaruhan.

Keputusan Terkini

Papan Skor Bola Sepak Terkini

EPLLiverpool 3 – 1 WolvesTamat
Liga Super MYJDT 2 – 0 Selangor FC🔴 54'
La LigaSevilla 1 – 2 ValenciaTamat
EPLMan City 1 – 1 Arsenal🔴 67'
BundesligaDortmund 0 – 0 Stuttgart🔴 38'
Piala FA MYPahang FA 1 – 0 N9 FCTamat
Serie AInter Milan 2 – 1 NapoliTamat
Liga Super MYKedah FC 0 – 0 Penang FCEsok 20:45

Liga yang Tersedia di Alpha66 XYZ

EPL Liga Super Malaysia Liga Champions UEFA La Liga Bundesliga Serie A Piala FA Malaysia Piala Asia AFC Liga Europa UEFA Ligue 1 Perancis J-League Jepun 90+ Liga Lain
alpha66 xyz
In-Play Betting

Bertaruh Semasa Perlawanan Berlangsung – In-Play Betting Alpha66 XYZ

Ada perasaan yang berbeza bila anda tengah tengok JDT bermain, minit ke-70 skor masih 0-0, dan anda nampak cara permainan sedang berubah — pemain kanan lawan sudah kepenatan, penyerang JDT makin aktif. Di alpha66 xyz, anda boleh tindak balas pada instinct itu dengan in-play betting: letakkan taruhan semasa perlawanan sedang berjalan, dengan odds yang berubah mengikut situasi padang.

In-play betting di alpha66 xyz merangkumi ratusan pasaran untuk setiap perlawanan — bukan sekadar siapa menang. Anda boleh bertaruh pada penjari gol berikutnya, bilangan sudut dalam tempoh masa tertentu, kad kuning atau merah, handicap semasa, dan banyak lagi. Odds dikemas kini dalam masa nyata mengikut statistik dan situasi padang sebenar.

  • Odds dikemas kini setiap beberapa saat semasa perlawanan
  • Lebih 200 pasaran in-play untuk perlawanan EPL & Liga Super
  • Visualisasi perlawanan langsung dalam apl alpha66 xyz
  • Cash out (tutup awal) tersedia untuk semua taruhan in-play
  • Rebate 1% dikira atas semua pertaruhan in-play juga

Jenis Pasaran Pertaruhan di Alpha66 XYZ

Lebih 500 pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak besar — dari yang mudah hingga eksklusif

1X2 (Keputusan Perlawanan)

Pasaran paling asas dan popular — pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan luar menang (2). Sesuai untuk pemula dan veteran.

Contoh: JDT Menang @1.45
Asian Handicap

Handicap Asia menyamakan peluang dengan memberi kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan. Tiada keputusan seri — anda sentiasa dapat atau kalah pertaruhan.

Contoh: JDT -1.5 @2.10
Over/Under Gol

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang dari (Under) nilai yang ditetapkan. Biasanya 2.5, 1.5, atau 3.5 gol.

Contoh: Over 2.5 Gol @1.92
Penjari Gol

Pilih siapa yang akan menjaringkan gol — sama ada gol pertama, gol terakhir, atau mana-mana gol dalam perlawanan. Pembayaran lebih tinggi untuk penjari tepat.

Contoh: Bergson Gol Pertama @5.50
Sudut & Kad

Bertaruh pada bilangan tendangan sudut, kad kuning, atau kad merah dalam perlawanan. Pasaran unik yang memberi sudut pandang berbeza kepada pemerhati bola sepak.

Contoh: Lebih 9.5 Sudut @1.88
Skor Tepat

Teka skor tepat perlawanan dan nikmati pembayaran tertinggi dalam semua pasaran. Skor 1-0, 2-1, atau 0-0 — masing-masing dengan odds berbeza mengikut kebarangkalian.

Contoh: JDT 2-0 @6.50
Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol

Ringkasnya — sama ada kedua-dua pasukan sekurang-kurangnya menjaringkan satu gol masing-masing (Ya) atau tidak (Tidak). Pasaran popular untuk perlawanan dengan potensi banyak gol.

Contoh: BTTS Ya @1.75
Paruh Masa / Masa Penuh

Teka keputusan di paruh masa DAN di masa penuh secara serentak. Kombinasi yang tepat memberi pembayaran berganda berbanding taruhan 1X2 biasa.

Contoh: JDT/JDT @2.30
Parlay & Accumulator

Gabungkan beberapa pilihan dalam satu taruhan — odds didarab untuk memberi potensi kemenangan yang jauh lebih besar. Betul 4 dari 4 bolehmenjana ratusan kali ganda modal.

Contoh: Parlay 4 pilihan @18.50

Perbandingan Odds Alpha66 XYZ – Perlawanan Popular Minggu Ini

Odds kompetitif untuk perlawanan terpilih — dikemas kini sebelum tendangan mula

Perlawanan Liga 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Tetamu) Over 2.5 Asian HDP
Man City vs Arsenal EPL 2.15 3.40 3.20 1.88 1.95
JDT vs Selangor FC Liga Super MY 1.45 4.20 6.80 2.10 1.82
Real Madrid vs Bayern Liga Champions 1.88 3.75 4.10 1.75 1.90
Liverpool vs Chelsea EPL 1.75 3.90 4.50 1.92 1.88
Barcelona vs Atletico La Liga 1.95 3.50 4.00 1.85 1.95
Kedah FC vs Penang FC Liga Super MY 2.20 3.10 3.60 2.05 2.10
Sabah FC vs Perak FC Piala FA MY 2.45 3.05 3.00 1.95 2.15

* Odds dikemas kini sebelum tendangan mula dan berubah mengikut aktiviti pasaran. Odds sebenar semasa bertaruh mungkin berbeza.

alpha66 xyz
Rebate & Bonus Bola Sepak

Promosi Bola Sepak Eksklusif di Alpha66 XYZ

Satu perkara yang membezakan alpha66 xyz dari platform lain adalah rebate harian 1% untuk semua pertaruhan sukan termasuk bola sepak. Ini bermakna walaupun taruhan anda kalah, anda masih mendapat 1% daripada jumlah pertaruhan dikreditkan semula ke akaun pada hari berikutnya — tanpa syarat pusing ganti.

Lebih daripada itu, untuk perlawanan besar seperti final Liga Champions, Piala Dunia, atau perlawanan playoff Liga Super Malaysia, alpha66 xyz melancarkan promosi odds ditingkatkan khas — di mana anda boleh mendapat odds yang lebih baik daripada biasa untuk perlawanan tertentu. Ini adalah salah satu cara alpha66 xyz menghargai pemain setia mereka.

Rebate Harian 1%
Semua pertaruhan bola sepak
Odds Ditingkatkan
Perlawanan besar terpilih
Parlay Bonus
+5% untuk parlay 4+ pilihan
Cash Out
Tutup awal sebelum tamat

Panduan Lengkap Pertaruhan Bola Sepak di Alpha66 XYZ

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah sebahagian daripada cara hidup. Hujung minggu tanpa perlawanan EPL atau Liga Super rasanya tidak lengkap. Dan bagi ramai penggemar, menyaksikan perlawanan sambil mempunyai kepentingan dalam keputusannya menambahkan lagi denyutan yang tidak dapat digambarkan dengan kata-kata. Itulah yang ditawarkan oleh alpha66 xyz — platform untuk anda menjadikan semangat bola sepak itu lebih bermakna.

Ramai yang masih tertanya-tanya apa bezanya bertaruh bola sepak di alpha66 xyz berbanding platform lain yang ada di pasaran. Jawapannya mudah: kami fokus pada pengalaman pemain Malaysia. Kami faham bahawa pengguna kami tengok Liga Super Malaysia dengan semangat yang sama seperti mereka tengok EPL — jadi kami pastikan kedua-dua liga mendapat liputan pasaran yang sama lengkapnya. Liga Super Malaysia bukanlah pilihan sampingan di alpha66 xyz — ia pasaran utama.

Memahami Handicap Asia — Cara Bertaruh yang Lebih Adil

Antara semua jenis pasaran yang ada, handicap Asia (Asian Handicap) adalah yang paling popular di kalangan pemain Malaysia dan Asia secara umumnya. Ini kerana ia menghapuskan kemungkinan seri — anda sentiasa mendapat keputusan yang jelas. Konsepnya mudah: pasukan yang lebih kuat diberikan kekurangan gol maya (contohnya -1.5 gol), manakala pasukan yang lebih lemah diberikan kelebihan gol maya (+1.5 gol). Dengan cara ini, walaupun ada perbezaan kekuatan besar antara dua pasukan, peluang kedua-dua belah adalah lebih seimbang.

Contoh mudah: JDT bertanding dengan Kelantan FA, dan JDT diberikan handicap -2.0. Jika anda bertaruh pada JDT -2.0, JDT perlu menang dengan selisih 3 gol atau lebih untuk taruhan anda menang. Jika JDT menang 2-0 (selisih 2 gol), anda mendapat separuh wang kembali kerana tepat pada garisan handicap. Ini lebih adil daripada taruhan 1X2 biasa di mana peluang sangat tidak seimbang untuk perlawanan yang sudah jelas favoritnya.

Liga Super Malaysia — Kebanggaan Bola Sepak Tempatan

Tidak ramai platform pertaruhan antarabangsa yang memberi perhatian serius kepada Liga Super Malaysia. Alpha66 xyz berbeza. Kami meliputi setiap perlawanan Liga Super, Liga Premier, Piala FA Malaysia, dan Piala Malaysia dengan lengkap — dari peringkat kelayakan hingga final. Anda boleh bertaruh pada pasukan kegemaran anda: Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kedah FC, Penang FC, Sabah FC, Terengganu FC, Perak FC, dan semua pasukan lain yang bertanding musim ini.

Lebih menarik lagi, untuk perlawanan Liga Super yang disiarkan secara langsung di television Malaysia, alpha66 xyz menyediakan in-play betting serentak — bermakna anda boleh bertaruh semasa tengok perlawanan di TV, sambil memantau statistik langsung dalam apl alpha66 xyz. Ini pengalaman menonton bola sepak yang benar-benar berbeza daripada sekadar duduk pasif di depan skrin.

Strategi Parlay: Risiko Kecil, Potensi Besar

Parlay atau accumulator adalah cara bertaruh yang membolehkan anda menggabungkan beberapa pilihan dalam satu taruhan. Jika semua pilihan betul, odds didarabkan — bermakna kemenangan yang jauh lebih besar dengan modal yang kecil. Contohnya, jika anda pilih 4 perlawanan dengan odds masing-masing sekitar 1.80, gabungan odds anda adalah lebih kurang 10.50. Pertaruhan RM50 boleh menghasilkan kemenangan RM525.

Alpha66 xyz menawarkan bonus parlay khas — tambahan 5% kepada kemenangan parlay yang melibatkan 4 pilihan atau lebih, dan 10% untuk parlay 6 pilihan ke atas. Ini adalah nilai tambah yang signifikan berbanding platform lain yang tidak menawarkan sebarang bonus parlay. Untuk pemain yang suka parlay hujung minggu EPL, ini bermakna potensi kemenangan yang lebih besar setiap minggu.

Cash Out — Kawal Risiko Pertaruhan Anda

Satu ciri yang sangat dihargai oleh pemain berpengalaman di alpha66 xyz adalah cash out. Ciri ini membolehkan anda "tutup" taruhan anda sebelum perlawanan tamat — sama ada untuk mengunci keuntungan bila pasukan anda sudah menang atau untuk mengurangkan kerugian bila keadaan tidak berpihak kepada anda. Katakanlah anda bertaruh Liverpool menang, dan mereka memimpin 2-0 di minit ke-75 — anda boleh cash out sekarang untuk mengunci sebahagian kemenangan, tanpa perlu tunggu 15 minit lagi dengan risiko gawang terbuka.

Cash out tersedia untuk kebanyakan perlawanan besar di alpha66 xyz, termasuk EPL, Liga Champions, La Liga, Liga Super Malaysia, dan banyak lagi. Nilai cash out dikira berdasarkan odds semasa dan peluang semasa perlawanan — semakin baik kedudukan pasukan anda, semakin tinggi nilai cash out yang ditawarkan. Ini adalah salah satu ciri yang membezakan platform pertaruhan profesional daripada yang biasa-biasa sahaja.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di Alpha66 XYZ

Dari daftar hingga taruhan pertama — semuanya dalam masa kurang 5 minit

1
Daftar Percuma

Buka akaun di alpha66 xyz dalam kurang 2 minit. Isi nama, nombor telefon Malaysia, dan kata laluan. Sahkan nombor telefon dan akaun anda terus aktif.

2
Deposit via eWallet

Tambah baki menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, DuitNow, ShopeePay atau FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Minimum RM10 sahaja — wang masuk serta-merta.

3
Pilih Perlawanan

Pergi ke bahagian Bola Sepak, pilih liga dan perlawanan. Terokai semua pasaran — 1X2, handicap, over/under, penjari gol, dan lebih 500 pilihan lain untuk setiap perlawanan besar.

4
Letak Taruhan & Nikmati

Masukkan jumlah taruhan, sahkan slip, dan tonton perlawanan dengan lebih debaran. Kemenangan dikreditkan serta-merta selepas perlawanan tamat — tarik wang bila-bila masa.

Pemenang Minggu Ini

Rekod Kemenangan Terkini

Hairul bin A***
EPL Parlay 4 — Kuala Lumpur
RM 12,400
Siti Norain Z***
Liga Super MY — Selangor
RM 4,800
Fadzli R***
Liga Champions In-Play — Johor
RM 9,200
Mazlan bt. H***
EPL Over 2.5 — Perak
RM 3,150
Zuhairi K***
Parlay 5 Liga Super — Kedah
RM 22,000
Rohani M***
La Liga BTTS — Penang
RM 2,880
Azfar bin S***
EPL Asian HDP — Sabah
RM 7,600
Nuraini bt. T***
Piala FA Skor Tepat — Sarawak
RM 18,500
Hairul bin A***
EPL Parlay 4 — Kuala Lumpur
RM 12,400
Siti Norain Z***
Liga Super MY — Selangor
RM 4,800
Fadzli R***
Liga Champions In-Play — Johor
RM 9,200
Mazlan bt. H***
EPL Over 2.5 — Perak
RM 3,150
Zuhairi K***
Parlay 5 Liga Super — Kedah
RM 22,000
Rohani M***
La Liga BTTS — Penang
RM 2,880
Azfar bin S***
EPL Asian HDP — Sabah
RM 7,600
Nuraini bt. T***
Piala FA Skor Tepat — Sarawak
RM 18,500

* Nama dipaparkan separa untuk privasi. Semua kemenangan telah disahkan dan dibayar penuh.

Perlawanan Besar Berikutnya

Jangan Lepaskan Perlawanan Besar Minggu Ini

UEFA Liga Champions — Suku Akhir Leg 2
🇪🇸
Real Madrid
Malam Ini
21:00
Masa Malaysia (MYT)
🇩🇪
Bayern Munich
Masa sehingga tendangan mula:
00
Hari
00
Jam
00
Minit
00
Saat
Real Madrid1.88
Seri3.75
Bayern4.10

Cara Deposit untuk Bertaruh di Alpha66 XYZ

Sebelum dapat bertaruh, anda perlu tambah baki akaun. Alpha66 xyz menyokong semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang popular — dan semuanya diproses serta-merta tanpa bayaran tambahan:

Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX / Maybank2u CIMB Clicks
Bertaruh di Mana-mana

Apl Mobile Alpha66 XYZ – Bola Sepak dalam Poket Anda

Bayangkan sedang dalam perjalanan kerja, dan perlawanan JDT bermula dalam 30 minit. Dengan apl mobile alpha66 xyz, anda boleh semak odds terkini, letak taruhan, dan ikuti keputusan langsung — semua dari skrin telefon. Apl kami dioptimumkan untuk sambungan 4G biasa pun sudah cukup laju.

Notifikasi in-app untuk gol, kad, dan perubahan keputusan pastikan anda tidak terlepas momen penting walaupun tidak tengok siaran langsung. Cash out juga boleh dilakukan terus dari telefon — kawalan penuh ada di tangan anda sepanjang masa perlawanan berjalan.

  • Antara muka mudah — letak taruhan dalam 3 ketikan sahaja
  • Notifikasi gol dan perkembangan perlawanan secara masa nyata
  • Cash out boleh dilakukan dari mana-mana sahaja
  • Statistik dan trend perlawanan terkini dalam satu paparan
  • Selamat — penyulitan SSL pada semua sambungan
Daftar & Mula Bertaruh
alpha66 xyz

Kata Pemain Bola Sepak Alpha66 XYZ

Pengalaman sebenar penggemar bola sepak Malaysia yang bertaruh di alpha66 xyz

"Saya peminat bola sepak dari zaman sekolah, dan alpha66 xyz adalah platform pertaruhan pertama yang bagi saya perasaan bertaruh bola sepak macam di kasino Vegas — lengkap, laju, dan odds memang kompetitif. Liga Super Malaysia pun ada liputan penuh, lain daripada platform lain yang hanya fokus EPL. Rebate 1% setiap hari pun membantu sangat!"

Hairul bin Ahmad
Cheras, Kuala Lumpur

"Parlay EPL hujung minggu dah jadi ritual saya — pilih 4-5 perlawanan, letak RM50, dan kalau betul boleh dapat RM500 ke atas. Bulan lepas berjaya menang RM22,000 dari parlay 5 perlawanan Liga Super. Cash out pun membantu bila situasi dah selamat tapi ada risiko di minit akhir. Alpha66 xyz memang platform terbaik untuk bola sepak Malaysia."

Zuhairi bin Kamarudin
Alor Setar, Kedah

"In-play betting di alpha66 xyz adalah yang terbaik yang pernah saya cuba. Semasa JDT bermain Liga Champions AFC, odds berubah setiap minit mengikut situasi padang. Saya bertaruh JDT akan jaringkan gol dalam masa 10 minit, dan tepat! Deposit via TNG pun serta-merta. Overall sangat berpuas hati dengan keseluruhan pengalaman."

Fadzli bin Radzuan
Johor Bahru, Johor
Keselamatan & Privasi Data Pemain Bola Sepak

Alpha66 XYZ melindungi semua maklumat peribadi, sejarah taruhan, dan transaksi kewangan pemain bola sepak dengan penyulitan SSL 256-bit. Rekod pertaruhan anda adalah sulit sepenuhnya dan tidak dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga. Semua aktiviti akaun dipantau secara automatik untuk mengesan sebarang akses tidak sah. Platform kami mematuhi piawaian perlindungan data antarabangsa. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi kami.

Perlawanan Seterusnya Bermula Tidak Lama Lagi

Daftar akaun alpha66 xyz hari ini, deposit minimum RM10, dan mulakan pengalaman pertaruhan bola sepak yang sebenar — EPL, Liga Super Malaysia, Liga Champions dan lebih 100 liga lain menunggu anda. Setiap perlawanan, setiap minit, ada peluang untuk menang.

Soalan Lazim – Bola Sepak Alpha66 XYZ

Jawapan kepada soalan paling kerap ditanya tentang pertaruhan bola sepak di alpha66 xyz

Ya, Liga Super Malaysia adalah salah satu liga utama yang diliputi sepenuhnya di alpha66 xyz — termasuk semua pusingan dari awal musim hingga akhir, Piala FA Malaysia, dan Piala Malaysia. Selain itu, kami merangkumi lebih 100 liga dunia termasuk EPL (England), La Liga (Sepanyol), Bundesliga (Jerman), Serie A (Itali), Ligue 1 (Perancis), UEFA Liga Champions, UEFA Liga Europa, AFC Champions League, J-League (Jepun), K-League (Korea), dan banyak lagi. Setiap liga mempunyai liputan pasaran yang berbeza — liga besar seperti EPL dan Liga Champions mempunyai lebih 500 pasaran setiap perlawanan, manakala liga kecil mungkin mempunyai pasaran asas seperti 1X2 dan over/under sahaja.

Rebate 1% harian dikira berdasarkan jumlah keseluruhan pertaruhan bola sepak yang anda buat dalam sehari — bukan hanya pertaruhan yang kalah, tetapi semua pertaruhan termasuk yang menang. Ini bermakna setiap RM1,000 yang anda pertaruhkan pada perlawanan bola sepak, anda mendapat RM10 rebate dikreditkan ke akaun pada keesokan harinya antara jam 8–10 pagi MYT. Rebate ini adalah wang tunai penuh — tiada wagering requirement, boleh ditarik atau digunakan untuk bertaruh semula. Rebate dikira secara automatik oleh sistem dan tidak perlu sebarang tindakan dari pihak anda. Untuk ahli VIP Gold ke atas, kadar rebate adalah 1.2%, dan untuk VIP Diamond adalah 1.5%.

Taruhan 1X2 biasa mempunyai tiga keputusan — tuan rumah menang, seri, atau tetamu menang. Masalahnya, jika dua pasukan mempunyai kekuatan yang sangat berbeza (contohnya JDT vs pasukan baharu Liga Super), odds untuk pasukan lebih lemah akan sangat tinggi dan tidak praktikal untuk bertaruh. Asian Handicap menyelesaikan masalah ini dengan menghapuskan pilihan seri — hanya ada dua keputusan: atau menang pertaruhan atau kalah. Pasukan lebih kuat diberikan handicap negatif (contoh: JDT -1.5), bermakna JDT perlu menang dengan selisih 2 gol atau lebih untuk taruhan anda menang. Jika ada handicap bulat seperti -1.0, terdapat kemungkinan "push" di mana anda mendapat balik wang pertaruhan sekiranya selisih gol tepat sama dengan handicap. Asian Handicap menawarkan odds yang lebih adil dan memihak kepada pemain berbanding 1X2 untuk perlawanan yang tidak seimbang.

Ya, ciri cash out tersedia untuk kebanyakan perlawanan bola sepak di alpha66 xyz termasuk EPL, Liga Super Malaysia, Liga Champions, La Liga, dan liga besar lain. Cash out membolehkan anda "tutup" taruhan sebelum perlawanan tamat untuk mengunci sebahagian keuntungan atau mengurangkan kerugian. Nilai cash out dikira secara dinamik berdasarkan odds semasa dan keadaan perlawanan terkini. Contohnya, jika anda bertaruh Liverpool menang dan mereka memimpin 2-0 di minit ke-80, sistem mungkin menawarkan cash out pada 85% daripada nilai kemenangan penuh — anda boleh terima ini untuk mengunci keuntungan, atau teruskan menunggu akhir perlawanan untuk kemenangan penuh. Cash out boleh dilakukan dari telefon atau komputer dalam masa nyata semasa perlawanan berjalan. Tidak semua perlawanan dan pasaran layak untuk cash out — ciri ini dipaparkan dengan jelas dalam slip taruhan anda jika tersedia.
English